Jihomoravský svaz házené

10.7.2012 otevřeno: 8303 x

Informace o změnách hodnocení rozhodčích

Řada celků již začíná přípravu na novou sezónu. Již s předstihem vás tedy informujeme i o některých organizačních změnách pro následující soutěžní ročník. Dnes konkrétně o způsobu hodnocení rozhodčích v soutěži ČSH.

 

Informace o hodnocení výkonů rozhodčích v utkáních soutěží ČSH v ročníku 2012-13:

Kluby Extraligy a 1. ligy mužů i žen hodnotí výkon rozhodčích po utkání na zcela novém formuláři "HodnoceníKlub2012.xls" v 10 položkách vždy v rozmezí 1 (nejhorší) až 5 (nejlepší) bodů (formuláře jsou ke stažení v sekci „Ke stažení“ ve složce Dokumenty komise rozhodčích). Vyplněný dokument uloží hodnotitel pod názvem "číslo utkání".xls (například A008.xls, B063.xls nebo R122.xls) a odešle do tří kalendářních dnů po utkání jako přílohu elektronické pošty na adresy souteze.hazena@cstv.cz a také j.ondras@email.cz.

V ostatních soutěžích (2. ligy dospělých a všechny dorostenecké ligy) hodnotí kluby výkon rozhodčích stejně jako v minulých ročnících na jednoduchém formuláři „HodnoceníKlub2aDL.xls" udělením 1 až 8 bodů každému z rozhodčích. Vyplněný dokument uloží hodnotitel pod názvem "číslo utkání".xls (například D008.xls, G063.xls nebo X022.xls) a odešle do tří kalendářních dnů po utkání jako přílohu elektronické pošty na adresu souteze.hazena@cstv.cz a také na krdcsh@seznam.cz. Případné nízké hodnocení (1 nebo 2) musí oddíl v poznámce zdůvodnit.


Základní barva všech hodnotících formulářů pro ročník 2012-13 je světle modrá; staré formuláře prosím již nepoužívejte.
Vždy posílejte jako přílohu ve formátu MS Excel (.xls), v žádném případě neměňte rozložení, strukturu či formáty polí, pouze vyplňte údaje o utkání a vlastní hodnocení. Rozhodně nepřevádějte do jiných formátů; dokumenty jsou zpracovávány pomocí software.