Jihomoravský svaz házené

29.4.2010 otevřeno: 1266 x

A jaká je vizitka vašeho klubu?

Od zavedení systému Handball.net mají všechny kluby v tomto novém systému také svoji tzv. "kartu klubu". Z té jsou čerpány důležité informace nejen na sekretariátu svazu, ale jejich vyplnění je nápomocné i ostatním házenkářským oddílům a jejich fanouškům.

 

V tzv. KARTĚ KLUBU, která je u každého klubu zavedena v systému Handball.net, je obsaženo mnoho zajímavých a především praktických informací. Svoji samostatnou záložku zde mají odkazy:

- hřiště (s možností vyplnění informací jako je adresa, povrch, osvětlení, počet míst k sezení/stání, rozměry, počet šaten atd.),

- hala (možnosti stejné jako u položky hřiště),

k oběma výše zmíněným je zároveň možno připojit také fotografii. Tyto záložky čepají informace přímo z klubů, které praktické informace doplňují prostřednictvím svých organizačních pracovníků. Ti pak na "oplátku" mohou v kartě naleznout přehledné seznamy všech členů klubu v dělení na hráče, trenéry, rozhodčí, delegáty nebo časoměřiče.

 

Kromě toho mají kluby prostřednictvím svých zástupců možnost doplňovat základní údaje o klubu. K těm povinným patří název klubu, kompletní adresa nebo telefon. Tyto údaje jsou ale opravdu jen tím nejzákladnějším, které by klub měl poskytnout. Mimo to je možné a především velmi vítané pro další spolupráci mezi klubem, ČSH a ostatními kluby, doplnit i další údaje jako např. spojení na organizačního pracovníka, jméno organizačního pracovníka, bankovní spojení nebo logo klubu. Přestože mnoho z klubů má již ve svých kartách logo vloženo a díky tomu se stávají atraktivnějšími i naše (a tím myslím nás všech) internetové stránky, stále ještě zůstává hodně z klubů, které svoji spolupráci omezily jen na to nejnutnější a nejzákladnější. Dobrý příklad najdeme ZDE, opačnou verzi si můžete prohlédnout např. ZDE.

Bohužel četnost vyplněných údajů u jednotlivých klubů pak odpovídá také kvalitě jejich vizitky. Takový příklad hodně stručné vizitky, ze které se fanoušek ani nedozví, kde "jeho" klub vlastně hraje, můžete najít ZDE. Takových "smutných" vizitek visí na našem webu opravdu hodně. Ale najdeme i takové příklady, na které je radost pohledět a ze kterých čtenář získá dostatek potřebných informací. Takový zdárný příklad je například vizitka jihočeského účastníka 2.ligy žen Čechy TJ Strakonice. Vizitku tohoto klubu najdete ZDE.

Zkusme se pokusit i nadále vylepšovat náš web tím, že na něm poskytneme čtenářům, fanouškům, médiím ale i našim soupeřům informace, které si zaslouží! Co vy na to? Jasně, že je to především výzva pro organizační pracovníky klubu, kteří mají přístup do systému handball.net, ale záležet by na tom mělo nám všem. Poskytněme si navzájem informační minimum (pro fanoušky informace o hale nebo hřišti, na kterém hrajete, pro pracovníky sekretariátu informaco o organizačním pracovníku, emailovém spojení nebo bankovním účtu). Odměnou nám bude jednodušší spolupráce a méně nedorozumění. A na tom, aby společná práce nás všech byla příjemná, by nám mělo určitě záležet. Všem, kteří mají svoje vizitky řádně vyplněné, ale i těm "novým", kteří je po naší výzvě vyplní, děkuji za pomoc!

 

Pozn.: organizační pracovníci jednotlivých klubů mohou změny provádět prostřednictvím handball.netu: jednak v položce karta klubu hřiště, hala atd., jednak v pravém menu Žádosti... je žádost o změnu údajů o klubu --) přidat záznam --) a doplnit potřebné informace.