Jihomoravský svaz házené

3.3.2010 otevřeno: 957 x

Projekt "Ukaž, co umíš" může být i ve vašem městě

V současnosti velmi úspěšný projekt pro dívky pod názvem "Ukaž co umíš" probíhá ve třech městech - Praha, Olomouc a Zlín. Do budoucna jej ale můžete hostit právě vy! Máte-li o pořádání této akce zájem, přečtěte si článek.

Pro vaše město můžete získat akreditaci k plnění I. a II. Dovednostního stupně v projektu "Ukaž, co umíš". Máte-li o její získání zájem, přihlašte se do výběrového řízení na pořadatele. Veškeré informace naleznete v dokumentu "akreditace Ukaž, co umíš", který je ke stažení v dokumentech Komise mládeže na ČSH.

Mládežnický projekt Českého svazu házené pro dívčí žákovské kategorie s názvem „Ukaž, co umíš“ je ve své podstatě plnění jistých sportovních dovedností. Přesně určené, stanovené a popsané sportovní dovednosti – a to jak z oblasti házené, tak i atletiky a gymnastiky, budou rozděleny do osmi „Dovednostních stupňů“. V případě, že hráčka předvede a splní úkoly konkrétního „Dovednostního stupně“, obdrží účastnický list (diplom) a „ocenění“ ve formě barevného potítka na zápěstí. Získané potítko bude oprávněna nosit a používat při utkáních házené. Barva potítka odpovídá příslušnému splněnému „Dovednostnímu stupni“. Čím tmavší barvu potítka hráčka získá, tím vyšší a náročnější „Dovednostní stupeň“ splnila. Cílem každé hráčky by mělo být splnit co nejvíce „Dovednostních stupňů“. A za to obdržet nejen co nejvíce účastnických diplomů, ale hlavně co nejtmavější barvu potítka – která zcela viditelně napoví, jak je hráčka šikovná a co všechno umí.

Své přihlášky zasílejte do 15.3.2010.